Вгору
Наші вакансії

Вироби зі штучного кварцового та акрилового каменю

  • Головна
  • Вироби зі штучного кварцового та акрилового каменю

ВИРОБИ З КВАРЦЕВОГО ТА АКРИЛОВОГО КАМЕНЮ

Стільниці

Раковини та мийки

Раковини та мийки

Перейти до галереї

Барні стійки

Барні стійки

Перейти до галереї

Підвіконня

Підвіконня

Перейти до галереї

Сходи та сходинки

Сходи та сходинки

Перейти до галереї

Стінові панелі

Стінові панелі

Перейти до галереї

Широка сфера використання штучного каменю обумовлена чудовими властивостями цього матеріалу. Тут ми бачимо щасливу комбінацію високих споживчих характеристик та естетичних властивостей.

Найзвичніші предмети – мийка в кухні, раковина у ванній кімнаті, кухонна стільниця, душовий піддон, підвіконня – зміняться чарівним чином, якщо зробити їх зі штучного каменю.

Стільниці

Вироби зі штучного кварцового та акрилового каменю.

Нова гарна стільниця зі штучного каменю на кухні підніме настрій не лише господині, але всім членам сім’ї: на ній не залишатимуться плями від кольорових продуктів та рідин, вона не вбирає запахи, легко миється, протистоїть розмноженню мікробів та бактерій.

Мийки

Мийки

Вбудована у стільницю мийка зі штучного каменю виглядає стильно та вишукано. Її можна зробити в колір стільниці або, навпаки, з каменю контрастного кольору.

Підвіконня

Підвіконня

Підвіконня зі штучного каменю вражають різноманітністю своїх форм. Підвіконня можна з’єднати зі столом або зробити його продовженням.

Стінові панелі

Стінові панелі

У житлових приміщеннях стінові панелі зі штучного каменю найчастіше використовуються у ванній кімнаті та на кухні. Вони чудово відповідають вимогам цих приміщень: не вбирають вологу та жир, запобігають появі грибка на стінах, легко миються. Облицювання стін панелями з дорогих колекцій штучного каменю дозволить створити унікальний за своєю виразністю інтер’єр у вітальні або спальні.

Ванні кімнати

Вироби зі штучного кварцового та акрилового каменю.

Мабуть, у ванній кімнаті штучний камінь знаходить найбільш універсальне застосування. З нього можна виготовити всі предмети інтер’єру – облицювання стін та підлоги, стільницю та раковину, полички та сходини, душовий піддон та подіум. Важко сказати, що є найбільш привабливим у цьому царстві чистоти — чудовий зовнішній вигляд чи довговічність та гігієнічність усіх поверхонь.

Щаблі

Ступени

Сходинки та подіуми зі штучного каменю – виразний елемент сучасних інтер’єрів. Для квартир і котеджів підійде акриловий камінь – він теплий на дотик, по ньому буде приємно ходити босоніж. Для громадських приміщень краще використовувати кварцовий камінь, що має підвищену зносостійкість.

Барні стійки

Барні стійки

Сьогодні барні стійки асоціюються не лише з рестораном чи баром. Барні стійки зі штучного каменю прикрашають інтер’єри сучасних квартир, створюючи на кухні, в квартирі-студії або вітальні приємну атмосферу затишної кав’ярні.

Ексклюзивні меблі

Ексклюзивні меблі

Дивовижна декоративність штучного каменю надихає дизайнерів на створення ексклюзивних предметів інтер’єру.

Евролюкс

Зворотній дзвінок

Закрити