Вгору
Наші вакансії

Акрилові та кварцові стільниці від виробника

Стільниці зі штучного каменю

 

Ми виготовляємо на замовлення стільниці з акрилового, кварцового каменю та широкоформатної кераміки будь-яких розмірів, форм та конфігурацій.
Стільниця зі штучного каменю — один із найпопулярніших виробів. Вона завжди у центрі уваги. Гарна, доглянута стільниця завжди радує око і прикрашає кухню, вітальню, ванну кімнату – тобто будь-яке приміщення, в якому вона знаходиться.

Переваги

Про те, що стільниці зі штучного каменю мають багато переваг перед стільницями з інших матеріалів (ДСП, мармуру, граніту, скла, дерева), добре відомо. Це зумовлено властивостями самого матеріалу. Перелічимо коротко підстави, які дозволяють так думати.

Стільниці зі штучного каменю:

 • міцні та довговічні
 • гігієнічні
 • стійкі до плям та забруднень
 • екологічно безпечні
 • невибагливі у догляді

Акрил, кварц чи керамограніт?

Обираючи штучний камінь для стільниці, важливо враховувати кілька аспектів.
Акрилові стільниці:

 • Немає обмежень у розмірі та конфігурації стільниці.
 • Шви на акрилових стільницях невидимі.
 • Для стільниць використовується камінь, товщина якого не менше ніж 12 мм. Оскільки під акриловий камінь виробляється каркас із МДФ, стільницю можна зробити будь-якої товщини.

Кварцові стільниці:

 • Бажано, щоб розмір стільниці вписувався у розміри слябу (листа) кварцового каменю. Досягти невидимих швів при з’єднанні шматків кварцового каменю дуже складно. Ледве помітні, але стики буде видно.
 • Чим складніша форма стільниці, тим дорожчою буде її вартість. Обробка кварцового каменю подібна з натуральним, вона вимагає спеціального дорогого обладнання та спеціальних навичок майстрів.
 • Вимір має бути максимально точним.
 • Стільниці з кварцового каменю встановлюються без дерев’яного каркасу, тому товщина стільниці найчастіше кратна товщині кварцового слябу. Більшість виробників випускають сляби завтовшки 12, 20 та 30 мм. Найпопулярніша товщина стільниці з кварцового каменю – 20 мм та 40 мм.

Стільниці із широкоформатної кераміки

 • Підвищена міцність. Кераміка стійка до механічних пошкоджень, подряпин, відколів. Гострих ножів, металевих губок також не боїться й стільниця з тонкого керамограніту.
 • Висока термостійкість. Кераміці не страшні перепади температури, на неї можна спокійно ставити гарячі каструлі та пательні
 • Легка очищуваність. Будь-які забруднення змиваються губкою чи серветкою. Керамограніт стійкий і до барвників, таких як чай, кава, вино і навіть зеленка або йод. Легко очищається простими миючими засобами. Але й агресивні хімікати можна сміливо використати.
 • Екологічність. Кераміка не виділяє радіації! Завдяки відсутності пір, керамограніт перешкоджає розмноженню бактерій та цвілі, тому сьогодні в кухні встановлюють не тільки стільницю, а й фартух із керамограніту.

Догляд за стільницею

Зараз ми потішимо всіх господинь: стільниці зі штучного каменю невибагливі, щоб утримувати їх в ідеальному стані достатньо мати під рукою губку, воду та будь-який засіб для миття посуду (неабразивний!).

Своєю гладкою непористою поверхнею штучний камінь нагадує скло: в ньому немає пір і мікротріщин, тому він не вбирає вологу, у пори не забивається бруд та бактерії. Усі забруднення залишаються на поверхні, не проникаючи всередину.
Навіть із найсвітліших поверхонь найбільш неприємні плями від фломастеру, лаку для нігтів, чаю і навіть зеленки (!) видаляються без сліду.
А як щодо слідів від гарячого посуду? Чашка з гарячим чаєм не завдасть шкоди стільниці. Але ось розпечену пательню або чайник ставити на неї все ж таки не слід. Хоча штучний камінь стійкий до короткочасних впливів високих температур, ставитися до стільниці бажано дбайливо, захищаючи її поверхню від температурного шоку. Використовуйте підставки під гаряче, які, до речі, можна зробити вбудованими в стільницю.

За матовими шорсткими поверхнями доглядати трохи складніше за рахунок рельєфу каменю, але матеріал не має жодних пір, тому бруд не проникає всередину каменю.
Для стільниць із акрилового каменю, які інтенсивно використовуватимуться, рекомендується обирати камінь світлих кольорів із вкрапленнями.

Термін виготовлення

Ми виготовимо стільницю за 10 робочих днів з моменту укладання договору.

Якщо ви замовили стільницю з інтегрованою мийкою в колір стільниці, то нам буде потрібно 15 робочих днів, щоб виконати замовлення.

В нашому Каталозі каменю ви можете підібрати колір стільниці, що гармонує з вашим інтер’єром.

На нашому сайті ви можете прорахувати орієнтовну вартість виробів із вибраного каменю.

Евролюкс

Зворотній дзвінок

Закрити