Вгору
Наші вакансії

Барні стійки зі штучного каменю

БАРНІ СТІЙКИ ДЛЯ ДОМУ

 

Ми виготовляємо барні стійки та стільниці для барних стійок із штучного каменю на замовлення.

Нещодавно барна стійка асоціювалася у нас виключно з рестораном або кафе.

У сучасних домашніх інтер’єрах барна стійка стає звичайним елементом. Фактично, це різновид столу — з високою подовженою стільницею та суцільною основою-тумбою замість ніжок. Відмінності невеликі, а інтер’єр набуває нового, сучасного звучання. Як правило, стійку роблять заввишки 110-115 сантиметрів.

При виборі матеріалу для стільниці барної стійки ми рекомендуємо оцінити переваги акрилового та кварцового каменю. Це саме той матеріал, який зробить барну стійку красивою, довговічною та зручною у використанні.

Переваги

  • Міцні та довговічні. Штучний камінь, на відміну від мармуру, ударостійкий (мармур крихкий), за міцністю він не поступається граніту..
  • Гігієнічні. Ця властивість особливо важлива для поверхні, на якій споживатимуть їжу. Відсутність пір та мікротріщин на поверхнях зі штучного каменю гарантують його гігієнічність — бруд, мікроби та бактерії не проникають усередину матеріалу, вони легко видаляються з поверхні при прибиранні.
  • Стійкі до плям та забруднень. Теж дуже важлива перевага, оскільки плями від розлитої кави, соків, чаю, червоного вина легко видаляються простою губкою.
  • Екологічно безпечні. Штучний камінь виготовляється з високоякісних компонентів, у нього (на відміну від граніту) відсутнє радіаційне тло, він не виділяє шкідливих токсичних речовин.
  • Не вимагають особливого догляду. Волога ганчірка плюс звичайнісінький рідкий засіб для миття посуду – ось і все, що потрібно для підтримки стільниці барної стійки в чистоті і порядку.

Варіанти барних стійок

  1. Барна стійка на кухні може замінити обідній стіл. Такий варіант є актуальним для невеликих за площею кухонь, які використовуються одночасно і як столові. Розташувати її можна під прямим кутом до інших меблів. Інший варіант – зробити барну стійку вздовж стіни, лінійну чи кутову.
  2. Для великих просторих кухонь та їдалень барна стійка може сусідити з обіднім столом і служити «стійкою для сніданку», біля якої можна присісти і нашвидкуруч перекусити. Барну стійку можна розташувати вздовж столу або поставити окремо, створивши острівець.
  3. Барну стійку у квартирі-студії часто використовують, щоб візуально розділити житлову та обідню зони.
  4. Родзинкою інтер’єру може стати барна стійка-острівець у вітальні.

Що стосується дизайну барних стійок, то він може бути найрізноманітнішим. Стійки можуть бути звичайними прямокутними та радіусними, одно- та багаторівневими, ступінчастими та з плавними перепадами висот.

Який камінь вибрати

Вибір каменю залежить від розміру та дизайну барної стійки.

Вибір каменю залежить від розміру та дизайну барної стійки.
Обираємо акриловий камінь для дуже довгих стійок або стійок з радіусними елементами та плавними гнутими лініями. Акриловий камінь з’єднується безшовно та на довгій поверхні стільниці стики плит будуть непомітні. Крім того, акриловий камінь має властивість термоформованості, що дозволяє створювати унікальні гнуті форми та радіусні елементи.

Обираємо кварцовий камінь, якщо барна стійка інтенсивно використовуватиметься. Кварцовий камінь більш стійкий до подряпин. Однак із кварцового каменю складно зробити конструкцію із безшовними стиками. Тому у довгих барних стійок і конструкцій з декількох шматків кварцового каменю будуть помітні лінії стиків плит.

Гармонія в інтер’єрі

Дуже важливо, щоб барна стійка не виглядала стороннім елементом, а гармонійно вписувалася в загальний інтер’єр приміщення. Домогтися цього нескладно. Наприклад, на кухні чи в їдальні потрібно зробити стільниці робочої поверхні, обіднього столу та барної стійки з одного каменю – і ви отримаєте ексклюзивний гарнітур!

Штучний камінь чудово поєднується з деревом, металом, керамікою, склом. Маючи гарний смак, нескладно буде підібрати з багатої палітри кольорів той колір каменю, який ідеально впишеться в інтер’єр вітальні і привнесе в нього новий акцент.

Барні стійки для ресторанів та кафе

Для барних стійок у громадських закладах рекомендується використовувати стільниці з кварцового каменю — вони мають твердість природного кварцу і підвищену стійкість до подряпин і механічного зношування.

В нашому Каталог каменю ви можете підібрати колір стільниці для барної стійки, який гармоніюватиме з вашим інтер’єром.

На нашому сайті ви можете прорахувати орієнтовну вартість виробів із вибраного каменю.

Евролюкс

Зворотній дзвінок

Закрити