Вгору
Наші вакансії

Раковини та мийки зі штучного каменю

МИЙКИ, РАКОВИНИ, УМИВАЛЬНИКИ

 

Моделі раковин та мийок зі штучного каменю

 

Ми виготовляємо мийки та раковини зі штучного каменю під замовлення.

Раковини та мийки, виготовлені зі штучного каменю в колір стільниці, продовжуючи виконувати звичайні сантехнічні функції, стають одночасно оригінальним декоративним елементом інтер’єру.

Ми працюємо лише з якісним сертифікованим матеріалом відомих світових виробників штучного каменю. Усі виробники дають 10-15 років гарантії на свій матеріал.

Переваги та особливості

Велике поширення набули раковини мийки з акрилового каменю, оскільки цей матеріал ніби спеціально створений для них. Він не іржавіє, не відшаровується, не вбирає воду та бруд. Залишаючись абсолютно непроникним для бактерій, мікробів та грибка, акриловий камінь стоїть на варті гігієни та чистоти.

Все, що було сказано про акрилове каміння, можна сказати і про кварцове. Більш того, поверхні з кварцового каменю значно твердіші і стійкіші до подряпин.

Проте термоформність акрилового каменю дозволяє виготовляти вироби вишуканих форм, з плавними округлими лініями.

З кварцового каменю мийку та раковину також можна зробити, але можливості дизайну тут обмежені формами, наближеними до прямокутних.

З акрилового каменю можна замовити миття в колір стільниці практично будь-якого кольору. Винятком є нечисленні декори з великими включеннями та 3D-ефектом. У таких випадках зовсім не обов’язково відмовлятися від миття зі штучного каменю або від облюбованого матеріалу для стільниці. Слід просто проявити фантазію та підібрати для миття інший колір. Багата палітра акрилового каменю дозволяє скласти багато цікавих поєднань кольорів.

Способи монтажу

Мийки та раковини можуть монтуватися в стільницю трьома способами:

  • зверху на стільницю
  • знизу під стільницю
  • нарівні зі стільницею

Для раковин і мийок зі штучного каменю переважно використовується другий спосіб монтажу в стільницю. Безшовне з’єднання робить такі мийки та раковини особливо привабливими: вони разом із стільницею виглядають як монолітна конструкція.

Практичні поради

Декілька практичних порад. Щоб ваша мийка і раковина служили вам довго і правильно, до них потрібно ставитися дбайливо і з любов’ю.

Хоча штучний камінь стійкий до перепадів температур, не слід влаштовувати експерименти. Виливаючи в мийку окріп, відкрийте спочатку кран із холодною водою, щоб захистити штучний камінь від температурного шоку.

Поверхня штучного каменю абсолютно гладка та непориста. Тому забруднення легко видаляються губкою та рідкими миючими засобами. Не слід використовувати абразивні речовини для чищення.

У нашій колекції кухонних мийок та раковин для ванних кімнат зібрані моделі, що відповідають сучасним тенденціям інтер’єрного мистецтва.

В нашому Каталог каменю ви можете підібрати колір стільниці та мийки чи раковини.

На нашому сайті ви можете прорахувати орієнтовну вартість виробів із вибраного каменю.

Евролюкс

Зворотній дзвінок

Закрити