Вгору
Наші вакансії

Стінові панелі зі штучного каменю для кухні та ванної від виробника.

СТІНОВІ ПАНЕЛІ В ІНТЕР’ЄРІ

 

Акриловий та кварцовий камінь – це відмінний матеріал для внутрішнього оздоблення приміщень. Дизайнери недаремно віддають перевагу штучному каменю як оздоблювальному матеріалу, оскільки він гармонійно поєднується з деревом та склом, пластиком та металом. У багатій кольоровій палітрі можна легко підібрати саме той відтінок, який потрібен за задумом дизайнера.

Переваги

Як облицювальний матеріал штучний камінь прийшов на зміну традиційній керамічній плитці. Він набагато красивіший і практичніший.

  1. Стінові панелі зі штучного каменю довготривалі, їх поверхня не розтріскається, вона завжди виглядатиме, як нова.
  2. Стінові панелі зі штучного каменю легко миються та невибагливі до догляду. Оскільки штучний камінь не має найменших пір, всі забруднення, хоч би жир, бруд, плями від бризок та інше, не в’їдаються в панелі і досить легко видаляються мокрою губкою.
  3. На стінах, облицьованих панелями зі штучного каменю, ніколи не з’являться плями від вогкості та плісняви. Штучний камінь протистоїть розмноженню мікробів, бактерій, грибка.
  4. Кольори та фактури штучного каменю настільки різноманітні, що кожен може створити єдиний у своєму роді, неповторний інтер’єр.

Кухня

Стінові панелі зі штучного каменю знайшли своє застосування на кухні, замінивши прозаїчну керамічну плитку, якою ми звикли облицьовувати робоче місце. Облицювання зі штучного каменю виглядає гідно та респектабельно.

Ванна кімната

Властивості штучного каменю якнайкраще відповідають умовам санвузлів та ванних кімнат. Стінові панелі з цього матеріалу забезпечать чистоту та гігієнічність цих приміщень, захистять від появи грибка на стінах.

Білі кольори панелей наповнять ванну кімнату сяючою чистотою, насичені глибокі тони нададуть відтінку респектабельності, мармуровий малюнок відтворить атмосферу римських купалень.

Інтер’єри

В інтер’єрах стінові панелі зі штучного каменю можуть не тільки виконувати функцію облицювального матеріалу, а й служити декоративно-оформлювальним цілям. Все залежить від фантазії дизайнера та обраного каменю.

Стінові панелі з кварцового та акрилового каменю часто використовують при оздобленні громадських приміщень – ресторанів, кафе, готелів, торгівельних та торгово-розважальних центрів, офісних центрів та інших.

Евролюкс

Зворотній дзвінок

Закрити